top of page

Group

公開·49 位會員

Nafta vs Celje živo online 22/11/2023

pred 17 urami — [tv#]] Nafta 1903 NK Celje v živo online 22 november 2023 2023 15:00 2SNL2324 Brinje Grosuplje: Nafta 1903 24. 2023 16:00 Triglav Kranj .

[tv v živo=] Nafta 1903 NK Celje in prenosi v živo online 22 pred 16 urami — 2023 — NK Radomlje NK Rogaška in prenosi v živo online 11 november pred 11 urami 2023 18:00 Nafta 1903: Celje 23. 2023 13:00 Primorje eMundia .. NK nafta1903 – NK Nafta 1903 Kot najstarejši nogometni klub v Sloveniji je Nafta 1903 igrala ključno vlogo pri oblikovanju nogometne kulture in prispevala k lokalni športni dediščini. Zmaji Velenjčanov s spremenjenim strokovnim štabom niso gostili v Stožicah, kjer je slovenska reprezentanca, v njej nastopa tudi kapetan zeleno-belih Timi Max Elšnik, v ponedeljek ugnala Kazahstan in se na načeti travnati površini uvrstila na Euro 2024, ampak na Kodeljevem. Kapetan zmajev je razumljivo preskočil dvoboj in soigralce spremljal kot gledalec, prevetrena zasedba Zeljkovića, ki mu po novem pomagata Antonio Delamea Mlinar in trener vratarjev Benjamin Levak, pa je brez večjih težav izločila knape. Goste iz Velenja vodi nekdanji slovenski reprezentant Simon Sešlar, oče donedavnega asa Olimpije Svita Sešlarja. [PRETAKANJE==] Celje Radomlje prenos v živo 23.09.2023 23. sep. 2023 — [PRETAKANJE==] Celje Radomlje prenos v živo 23.09.2023 Nogomet Slovenija ; Koper. Celje ; Radomlje. Domžale ; Olimpija. Maribor ; Mura. Olimpija je zmagala s 4:1, Pedro Lucas je zadel v polno že po dveh minutah. Zeljkovićeva četa nadaljuje imeniten niz, se je pa njena mreža, ko je Rudar v 59. minuti dosegel častni zadetek prek Stiana Džumhurja, zatresla prvič po 545 minutah. Kapetanski trak pri zmajih je nosil Aljaž Krefl. Koper zanesljivo, Rogaška stežka Safet Hadžić je s Koprom napredoval v osmino finala. Foto: FC Koper Vzporedno je v sredo v zgodnjih popoldanskih urah potekala še tekma med IB 1975 in Rogaško. Na igrišču z umetno travnato podlago v Športnem parku Štefana Beleta je potekala drama, Rogaška je bila že na robu poraza, a je v zadetkom v 87. Ljubljana Radomlje živo online 2 november 2023 nogomet 1. nov. 2023 — Celje vs Radomlje in prenosi v živo online 23 sept 23. 2023 — SNL v vs Tabor Sežana živo online 19 Brinje Grosuplje: Nafta 1903 13. NK ... V živo: Celjani ekspresno pokazali zobe, mreža Olimpije se je zatresla po 545 minutahOlimpija je pod vodstvom Zorana Zeljkovića preskočila še drugo pokalno lovoriko. Foto: www. alesfevzer. com Branilka pokalnega naslova Olimpija je v sredo na Kodeljevem zanesljivo ugnala velenjski Rudar (4:1), mreža zmajev pa se je pod vodstvom Zorana Zeljkovića zatresla prvič po 545 minutah. Vodilni prvoligaš Celje je pred zahtevno nalogo, saj pravkar gostuje pri jesenskem prvaku 2. [ŠPORT TV>] Nafta 1903 NK Celje v živo online 22 pred 16 urami — [ŠPORT TV>] Nafta 1903 NK Celje v živo online 22 november 2023 30. sep. 2023 — (((GLEDATI TELEVIZIJO<<<))) Celje vs Radomlje v živo 23 TEKMA ... Nafta Celje prenos v živo 22.11.2023 pred 5 minutami pred 16 urami — Nafta Celje prenos v živo 22.11.2023 pred 5 minutami — pred 23 urami — NK Maribor NK Celje prenos v živo 12 november 2023 12. nov. 2023 . minuti le izenačila na 1:1, nato pa bila boljša po izvajanju kazenskih strelov. Veliko lažje so si napredovanje zagotovili Koprčani. Po prvem polčasu še ni bilo zadetkov, nato pa so Primorci vlogo favorita pri Odrancih upravičili v nadaljevanju in zmagali s 3:0. Radomlje so bile z 2:0 uspešne na gostovanju na Koroškem pri drugoligašu Fužinarju. Za obuditev starih prvoligaških derbijev bodo poskrbele Gorica in Domžale, vrtnice so jesenski del v drugi ligi končale kot četrte, pokalni derbi v sredo pa se igra v Lendavi, kjer v tej sezoni najboljši drugoligaš gosti najboljšega prvoligaša. SNL Nafti. Koprčani so odpor prekmurskega nižjeligaša strli proti koncu dvoboja, rekorder pokalnega tekmovanja Maribor pa bo v četrtek gostoval v Ajdovščini pri Primorju. Pokal Slovenije, 2. krog Pokal Slovenije, 1/16 finala: Sreda, 22. november: Pokalno tekmovanje je bilo v tej sezoni usodno že pred 1/16 finala usodno za dva prvoligaša. Izpadla sta Bravo in Aluminij. Preostalih osem prvoligaških klubov se med tednom poteguje za vstop med 16 najboljših, saj jih nato konec tedna čaka ponovitev prestavljenega 3. kroga, ki so ga pred meseci odnesle poplave. Vsi prvoligaši z izjemo Olimpije gostujejo. Prvotno je bilo mišljeno, da bo imel nižjeligaš prednost domačega igrišča, takšno je tudi pravilo, in da bo torej Olimpija gostovala v prestolnici lignita. Knapi pa so po tehtnem razmisleku presodili, da bi imeli z organizacijo tekme preveč dela. Zmaje je v vodstvo že po dveh minutah popeljal Pedro Lucas. Mariborčani bodo gostovali v Ajdovščini, Celjani pa v Lendavi. Foto: Jure Banfi/alesfevzer. com V pokalnem tekmovanju se pogosto dogajajo presenečenja. V četrtek se mu bo poskušal izogniti Maribor. Devetkratni pokalni zmagovalec odhaja v Ajdovščino, kjer gre Primorju v 2. SNL zelo dobro, saj je jesenski del sklenil na tretjem mestu. Muro čaka gostovanje na Gorenjskem. Odhaja v Šenčur, ki je v neposredni bližini Brda pri Kranju, ki ga imajo navijači črno-belih v lepem spominu, saj so tam leta 2020 osvojili pokal. Maribor Celje prenos v živo 12 november 2023 12. nov. 2023 — Domžale; 3. [PAZI<<] Koper vs Aluminij živo online 08/10/ 2023 18:00 Nafta 1903: Celje 23. 2023 13:00 Primorje eMundia: Maribor 23. 2023 ... [šport v živo**] Nafta 1903 NK Celje prenos v živo 22 novemb pred 17 urami — [šport v živo**] Nafta 1903 NK Celje prenos v živo 22 november 2023 Nafta 1903 : Celje. 23.11.2023 13:00, Sportklub 1, POKALPU2324, ... [glejte v živo<<<] Primorje Tolmin in prenosi v živo online 2. nov. 2023 — pred 7 urami — pred 9 urami — NK Primorje NK Tolmin in prenosi v živo online 2 november 2023 TV v živo pred 6 dnevi — [[PRENOS V ŽIVO**]] KI ... Nafta vs Celje živo online 22 november 2023 Glejte v živo pred 16 urami — Nafta vs Celje živo online 22 november 2023 Glejte v živo pred 1 dnevom — 2022 — [[GLEJTE V ŽIVO]] Nogometna reprezentanca Slovenije do 17 ...