top of page

Group

公開·49 位會員

Odranci vs Koper živo online 22 november 2023 TV v živo

12. nov. 2023 — (NOGOMET>>) Mura vs Olimpija v živo online 3 september 2023 Prenos tekme v živo tudi na http://www. [[ŠPORT-]] Koper vs NK Celje v živo 17.

Polana vs Nafta prenos v živo 2 november 2023 1. nov. 2023 — Koper NK Celje in prenosi v živo online 17 sep živo Nacional 2014 POM NOGOMET: Odranci v pričakovanju lendavske Nafte, Hodoš v soboško ... Odranci vs Koper prenos v živo 22 november 2023 pred 16 urami — 2023 13:30 Odranci: Koper 22. FC Koper vs NK Domžale in prenosi v živo online 11 pred 1 dnevom — Slovenija Kazahstan v živo brezplačno je 20 ... Parent teacher association 11. nov. 2023 — [PRENOS V ŽIVO<<]] Koper Domžale živo online 11 november 2023 (TOK!) Radomlje Koper v živo brezplačno je 1 oktober 2023 30. sep. Radomlje so bile z 2:0 uspešne na gostovanju na Koroškem pri drugoligašu Fužinarju. Za obuditev starih prvoligaških derbijev bodo poskrbele Gorica in Domžale, vrtnice so jesenski del v drugi ligi končale kot četrte, pokalni derbi v sredo pa se igra v Lendavi, kjer v tej sezoni najboljši drugoligaš gosti najboljšega prvoligaša. Mariborčani bodo gostovali v Ajdovščini, Celjani pa v Lendavi. Foto: Jure Banfi/alesfevzer. com V pokalnem tekmovanju se pogosto dogajajo presenečenja. V četrtek se mu bo poskušal izogniti Maribor. Na igrišču z umetno travnato podlago v Športnem parku Štefana Beleta je potekala drama, Rogaška je bila že na robu poraza, a je v zadetkom v 87. minuti le izenačila na 1:1, nato pa bila boljša po izvajanju kazenskih strelov. Veliko lažje so si napredovanje zagotovili Koprčani. Po prvem polčasu še ni bilo zadetkov, nato pa so Primorci vlogo favorita pri Odrancih upravičili v nadaljevanju in zmagali s 3:0. Koper rezultati v živo, končni izidi, razpored, Odranci POJASNILO: Nahajate se na Koper rezultati strani v Nogomet/Slovenija sekciji. Flashscore.si vam v meniju Koper nudi rezultate v živo, končne in delne izide ... Olimpija je zmagala s 4:1, Pedro Lucas je zadel v polno že po dveh minutah. Zeljkovićeva četa nadaljuje imeniten niz, se je pa njena mreža, ko je Rudar v 59. minuti dosegel častni zadetek prek Stiana Džumhurja, zatresla prvič po 545 minutah. Kapetanski trak pri zmajih je nosil Aljaž Krefl. Koper zanesljivo, Rogaška stežka Safet Hadžić je s Koprom napredoval v osmino finala. Foto: FC Koper Vzporedno je v sredo v zgodnjih popoldanskih urah potekala še tekma med IB 1975 in Rogaško. TV Prenosi v živo - Športklub, Arena, ŠportTVSlovenski nogometaši niso izkoristili prve priložnosti za neposreden preboj na evropsko prvenstvo. Na Danskem je bila domača reprezentanca boljša od Slovenije 2:1. Zadnji kvalifikacijski dvoboj za Euro 2024 bo Slovenija odigrala v ponedeljek ob 20. 45 s Kazahstanom. Za spektakel v Stožicah so že davno pošle vse vstopnice. V živo: Celjani ekspresno pokazali zobe, mreža Olimpije se je zatresla po 545 minutahOlimpija je pod vodstvom Zorana Zeljkovića preskočila še drugo pokalno lovoriko. Foto: www. alesfevzer. com Branilka pokalnega naslova Olimpija je v sredo na Kodeljevem zanesljivo ugnala velenjski Rudar (4:1), mreža zmajev pa se je pod vodstvom Zorana Zeljkovića zatresla prvič po 545 minutah. Vodilni prvoligaš Celje je pred zahtevno nalogo, saj pravkar gostuje pri jesenskem prvaku 2. SNL Nafti. Koprčani so odpor prekmurskega nižjeligaša strli proti koncu dvoboja, rekorder pokalnega tekmovanja Maribor pa bo v četrtek gostoval v Ajdovščini pri Primorju. Pokal Slovenije, 2. (ŠPORT TV=) Maribor Celje prenos v živo 12.11.2023 12. nov. 2023 — FC Koper vs NK Domžale živo online 11.11.2023 pred 16 urami 2023 13:30 Odranci: Koper 22. 2023 15:00 Olimpija Ljubljana: Rudar Velenje 22 ...