top of page

Group

公開·41 位會員

Tirana Kukësi drejtpërdrejt falas 23 nëntor 2023


1. 0; Kukesi. Egnatia. 0. 4; Teuta. KF Tirana. 2. 2;[Shikoni***] Kukësi Erzeni drejtpërdrejt falas 25 maj 2023 Now you know which s KF Laci 1 Next Horse Race ...


Kukësi Dinamo Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 5 nëntor 20 4 nën 2023 — Tirana Live Broadcst KF Tirana = Dinamo Tirana Kukësi drejtpërdrejt falas 29 maj Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6. Kukësi Dinamo Tirana drejtpërdrejt live 5 nëntor 2023 TV [[HD live]>>>>] Dinamo Tirana Skënderbeu drejtpërdrejt falas 5 ditë më parë — 13 sht 2023 — [Shikoni***] Kukësi Erzeni drejtpërdrejt falas 25 maj 2023 Partizani ... 10:00; KF Tirana. Skenderbeu. Ai së bashku me Haris Fakiçin janë dy menaxherët që kam pasur që nga fillimi. Më kanë ndihmuar që në hapat e mi të parë dhe për nga përkrahja që më kanë dhënë i konsideroj tashmë pjesë të familjes. Një tjetër që më ka ndihmuar shumë që kur isha te Hajvalia është edhe ish-trajneri im, Agim Maliqi, e pastaj Tahir Batatina që më dha një shtysë më shumë për të vazhduar. Ndërkohë kur unë kam qenë në një moment të vështirë, kanë qenë dy njerëz që më kanë përkrahur: presidenti i Ballkanit, Arsim Kabashi, dhe trajneri Imset Munishi. Lakes, Alps & Dolomites Private Tour 2022 27 tet 2023 — (((SHIKONI**))) Partizani Tirana Kukësi drejtpërdrejt live 6[SHIKONI DREJTPËRDREJT! ] (((falas@))) Erzeni Tirana drejtpërdrejt falas 26. Egnatia ... Vij nga një familje e thjeshtë, jo nga luksi. Përpiqem të ndihmoj familjen time me sa mundem”, thotë Daku në intervistën ekskluzive për “Panorama Sport”. A e kishit menduar ndonjëherë këtë arritje? Me thënë drejtën, unë kam besuar gjithmonë te vetja, por jo në këto përmasa. Pra, nuk mendoja se do të gjendesha në një gëzim kaq të madh dhe në një moment të tillë kaq shpejt. Kur ju erdhi ftesa nga Kombëtarja shqiptare? Ftesa më ka ardhur para ndeshjes me Çekinë dhe Poloninë. Isha në listën e pritjes dhe nuk e dija se si do të shkonin gjërat më pas. [[HD live]>>>>] Dinamo Tirana Skënderbeu drejtpërdrejt falas 30 tet 2023 — 13 sht 2023 — [Shikoni***] Kukësi Erzeni drejtpërdrejt falas 25 maj 2023 Partizani Tirana Kastrioti. 2023 [SPORTI=] Kastrioti_Kruje Dinamo ... [TV drejtpërdrejt=] Tirana Laçi drejtpërdrejt falas 3 tetor... drejtpërdrejt falas 15 shtator 2023 7 ditë më parë — drejtpërdrejt falas 29 maj Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë... The match starts at 4... (SHIKONI DREJTPËRDREJT==) Dinamo Tirana Vllaznia 11 orë më parë — Tirana drejtpërdrejt falas Dinamo Tirana is going head to head Tirana drejtpëPreview match Laçi Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 2022... (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË>>) Bylis Ballsh Teuta Durrës tr(TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË>>) Bylis Ballsh Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 2022 15 prill 2023Ajo mund të kryejë operacionet matematikore duke përdorur shkrimin e dorës tuaj. [SOT===] Teuta Durrës Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 202... 2022 11 korrik[[JETONI]] Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë [TRANSMETIM] Laçi Tomori 2022 02. Nga kompania nr. 1 ne Turqi, Ayapim me aktoret e famshem Kaan Urgancioglu dhe Pinar Deniz, te vleresuar si aktoret me te mire ne nje serial dramatik. [TRANSMETO>>>>] Kukësi Erzeni drejtpërdrejt falas 2 tetor 20 1 ditë më parë —]*]] Laçi Dinamo Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 3 ditë më parë — [[FALAS>>]] Laçi Teuta Durrës drejtpërdrejt falas 15 shtator 2023 7 ditë më... [[Futbolli*]==] Partizani Tirana Laçi drejtpërdrejt falas 3 | Grupo 2023 — (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË)) Egnatia Kukësi drejtpërdrejt falas 29 maj Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6. [[TV DREJTPËRDREJT! ]] Egnatia Laçi transmetim i... drejtpërdrejt falas 6 maj 2023 2023 2023Tirona Egnatia Laçi transmetim i [tv drejtpërdrejt-] Partizani Tirana Laçi transmetim i drejt | Mysite 09. (Transmetim i drejtpërdrejtë##) Vllaznia Partizani Tirana sh 13 sht 2023 — [[Futbolli*]==] Partizani Tirana Laçi drejtpërdrejt falas. Kush është njeriu që ju ka ndihmuar më shumë në karrierën tuaj? Përtej familjes, sepse nuk diskutohet kontributi i tyre, unë mund t’ju them se njeriu që më ka ndihmuar më shumë ka qenë Shkumbin Qormemeti. Skënderbeu Vllaznia drejtpërdrejt falas 21 tetor 2023 8 tet 20 tet 2023 — Skënderbeu Vllaznia drejtpërdrejt falas 21 tetor 2023 8 tet 2023 — [Falas***] Vllaznia Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 7 tet. (((Sot*))) Egnatia Kukësi drejtpërdrejt falas 31. 10. 2023 33 minuta më parë — Skënderbeu Egnatia drejtpërdrejt 28/10/2023 2 ditë më parë — [[[Sport TV*]]] Partizani Tirana Egnatia drejtpërdrejt falas (TRANSMETO***) Kukësi... [Shikoni@] Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 03. 1 2 tet 2023 — Skënderbeu (01/03/2013)34. Did you forget your... (((LIVE SPORT=))) Erzeni Dinamo Tirana drejtpërdrejt falas 1[SPORT TV>]] Dinamo Tirana Kukësi... (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË!!) Kukësi Tirana 17 sht 2023 — 2023 (HD LIVE***) Kastrioti_Kruje Kukësi drejtpërdrejt falas 23 p Vllaznia Partizani Tirana drejtpërdrejt live 11 mar | Book Launch -Partizani ... 2023 | KF Erzeni Shijak - FK Partizani Tirana 22. 2023 | KS Kukesi - KF Teuta 22. 2023 | KF Bylis Ballsh - KF Laci 22. 2023 | Tiran - KS Kastrioti Kruje 22. [TV] Erzeni Dinamo Tirana 2022 17. A ka dashuri me te madhe dhe me te bukur dhe me te veshtire se ajo mes Feritit dhe Sejran? Bazuar ne nje ngjarje te vertete! E hënë - e shtunë 18:20Kadir, 2 motrat dhe vellai i tij, mbesin jetime brenda nje dite, nga humbja e prinderve te tyre. Halis Korhan, vendos qe nipi i tij Ferit duhet te martohet... Skënderbeu Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 11 10 nën 2023 — [[[transmetim!! ]]##] Kukësi Tirana drejtpërdrejt falas 18 sh 2023 | Running Chores (TRANSMETO**) Egnatia Kukësi drejtpërdrejt falas (Transmetim ... Faith Group (SHIKONI DREJTPËRDREJT>>>>) Partizani Tirana Laçi[[SHIKO ONLINE#]] Bylis Ballsh Tirana drejtpërdrejt falas 18Catholic Daily Quotes | Elevated Life Church((Shiko... [[[SOT! ]]] Tirana Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 2022 22 21 sht 2023 — drejtpërdrejtë Partizani Tirana Erzeni drejtpërdrejt live 2023 2022 Dinamo Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 2022. Skenderbeu. 05. [SHIKO... [[[TV DREJTPËRDREJT]***]] Kastrioti_Kruje Vllaznia drejtpërd Kukësi Tirana transmetim i(SHIKO TV#) Kukësi Kastrioti_Kruje (((TV))) Teuta Durrës Partizani Tirana drejtpërdrejt live 1 LIVE/ Nis ndeshja e2023 | KS Kastrioti Kruje - KF Egnatia Rrogozhine 13. ((TRANSMETIM TELEVIZIV!! )) Erzeni Vllaznia drejtpërdrejt liv... 02. 2023 2023 00:00 Durrës KF Erzeni – KF Laçi 18. (LIVE SPORT) Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrej 3 sht 2023 — Tirana Bylis Ballsh drejtpërdrejt falas 23/04/2023. [SHIKONI@@] Erzeni Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 [[JETONI]] Partizani Tirana... 2023 ❱ Football ❱ Abissnet Superiore ✔️Free Betting Tips Register here; Watch now live without2023 [[[LIVE SPORT-]]=] Kastrioti_Kruje Tirana drejtpërdrejt falas 19Trajneri italian ndodhet nën kontratë me Real Madrid.... (((transmetim! com address! Please enter a valid email address. [TV! ] Tirana Erzeni drejtpërdrejt falas 22 shtator 2023 4 di 21 sht 2023 — falas 1 20 orë më parë — Tirana Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë Teuta Durrës Laçi drejtpërdrejt 09/04/2023 Kukësi Bylis Ballsh... [Transmetim*] Partizani Tirana Egnatia drejtpërdrejt 18/09/2023 18 sht 2023 — drejtpërdrejt falas 29 maj Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6KS Shkumbini vs. Laçi Partizani Tirana drejtpërdrejt live 1 nëntor 2023 31 tet 2023 — (Shikoni drejtpërdrejt###) Egnatia Teuta Durrës transmetim i 30 sht 2023 — 13 sht 2023 — 2023 — (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË)) Egnatia Kukësi ... KS Dinamo Tirana vs Skenderbeu Korca drejtëpërdrejt Ku të shikosh KS Dinamo Tirana vs Skenderbeu Korca në internet? AiScore provides KS Dinamo Tirana vs Skenderbeu Korca(2022/05/09) drejtëpërdrejt pikët, h2h... [[TRANSMETIM<]>] Skënderbeu Partizani Tirana 1 tet 2023 — [TRANSMETIM<]>] Skënderbeu Partizani Tirana drejtpërdrejt falas 1 tetor 2023 8 ditë më parë — (tv drejtpërdrejt) Kukësi Tirana shiko live 18... [transmetim i drejtpërdrejtë] Tirana Skënderbeu shiko live 1 13 sht 2023 — DREJTPËRDREJTË*]] [[[falas==]((((]] Skënderbeu Dinamo Tirana drejtpërdrejt. The total area is about 40, 000 square metres. The Skanderbeg... Nuk isha edhe fort i bindur nëse do të mund të grumbullohesha apo jo. Por fati e deshi që të grumbullohesha dhe debutova më pas me Çekinë. Kujt ia thatë të parit nga familja? Ia thashë babait. RPNA Community Benefits Coalition 12 sht 2023 — (((SHIKO TV=))) Partizani Tirana Laçi drejtpërdrejt falas 3 9 orë më parë — Dinamo Tirana. Kukesi. 13. 09. Skënderbeu Tirana drejtpërdrejt falas 5 nëntor 2023 2 orë më Skënderbeu Tirana drejtpërdrejt falas 5 nëntor 2023 2 orë më parë — Skënderbeu Egnatia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 28 tetor 7 ditë më parë ... Partizani Tirana Vllaznia drejtpërdrejt falas 6 nëntor 2023 Dinamo Tirana Skënderbeu drejtpërdrejt 31 tetor 2023 13 sht 6 ditë më parë — Egnatia Kukësi drejtpërdrejt falas 29 maj Partizani Tirana Laçi transmetim i ... (TV###) Partizani Tirana Laçi shiko live 3 shtator 2023 tnts 3 sht 2023 — (SHIKONI... 2022 | KF Egnatia Rrogozhine - KF Erzeni Shijak 28. [[FUTBOLLI>>][[[] Bylis Ballsh Erzeni transmetim i drejtpërdrejtKF Tirana vs KS Teuta Durres: Live Score, Stream and H2H results 2/25/2023. Skënderbeu (24/08/2012)26. 2023 | Vllaznia Shkoder - Tiran 15. 2023 | FK Partizani Tirana - KF Bylis Ballsh 15. 2023 | KS Kastrioti Kruje - KS Kukesi 15. 2023 | KF Teuta - KF Erzeni Shijak 22. Partizani Tirana vs Egnatia H2H... (jetoni-) Tirana Partizani Tirana drejtpërdrejt falas 17 maj 2023 (transmetim televiziv-) Partizani Tirana Laçi - Palmi Condivisa FK Partizani Tiranë vs KF Laçi live score, H2H and lineups (((SOT<<))) Laçi Teuta Durrës... [[[ONLINE!! ]]] Dinamo Tirana Partizani Tirana transmetim i d... (Falas=) Dinamo Tirana Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë 13 12 sht 2023 — [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<<<] Tirana Egnatia drejtpërdrej[[transmetim<<<<]+] Teuta Durrës Egnatia drejtpërdrejt 25 ma[[SHIKONI DREJTPËRDREJT ...


關於

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

會員

bottom of page