top of page

Group

公開·41 位會員

Tirana Kukësi drejtpërdrejt 23 nëntor 2023


Dinamo Tirana Erzeni drejtpërdrejt falas 23 nëntor 2023 Shikoni. Every month ... Kukësi... KS Dinamo Tirana vs Skenderbeu Korca drejtëpërdrejt Ku të shikosh ...


Japin indicie me të vërtetë pozitive për të ardhmen e futbollit tonë. Detyra e Partizanit për të mbrojtur titullin, Kupat e Europës, të gjitha këto krijojnë një ekip më solid. Sigurisht që ne kemi të rinj me shumë të ardhme dhe sigurisht që do t’i vijë koha Buxhelajt dhe Kotes të luajnë dhe do ta fitojnë në fushë. [ONLINE<<<] Tirana Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 22.09. Kastrioti_Kruje Erzeni shiko live 7 shkurt 2023[TRANSMETIM<] Vllaznia Bylis Ballshshkodrasport. 2022 | KF Bylis Ballsh - KS Kukesi 21. 2022 | KF Laci - Tiran 21 ... Përkundrazi, më pëlqen që të kem kundërshtarë të fortë dhe më stimulon. Duamena para dy vitesh ka qenë shumë pranë Partizanit. Ndieni keqardhje që nuk e keni në skuadër? Me Duamenën kam pasur një komunikim personal dhe më ka bërë përshtypje korrektesa dhe dëshira e tij për futbollin, për arsye se vinte nga realitet tjetër dhe pranonte të vinte në Shqipëri. Kjo tregonte se jeta e tij ishte futbolli. Kukësi Dinamo Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 5 nëntor 20 4 nën 2023 — 12 sht 2023 — Dinamo Tirana Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë 13 shtator 2023. [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<<<] Tirana Egnatia ... Partizani Tirana Tirana drejtpërdrejt 19 tetor 2023 23 orë m 18 tet 2023 — 23 orë më parë — DREJTPËRDREJT=] Laçi Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë Partizani Tirana Erzeni drejtpërdrejt. (Sot<) Vllaznia Partizani Tirana ... EKSKLUZIVE/ “Matondo zhgënjim, po mendojmë gjyqin”, rrëfimi special i Olsi Ramës: Interesim për Duamenën, por tani nuk do e merrja. Me Ilir Dajën… (E PLOTË)Zhgënjimet më të mëdha vijnë shpeshherë nga ata që vlerëson më shumë. Dhe Olsi Rama e pranon se akuzat e Matondos në adresë të Partizanit pak ditë më parë e kanë mërzitur jashtë mase. “Zhgënjimi më i madh në aspektin personal. Nuk janë vetëm trillime ato që thotë, por janë padrejtësi. Kurrë nuk ka pasur racizëm apo pabarazi te klubi i Partizanit. Por, jemi klub profesionist, nuk mund të vonohesh gjithnjë nga 12 ditë edhe të mos marrësh gjobë sipas rregullores”, thotë ekskluzivisht për “Panorama Sport” drejtori i përgjithshëm i kampionëve të Shqipërisë. Më pëlqen që është fleksibël në raport me skemat. Sheh lojtarët, sheh ekipin. Për mendimin tim dhe të tijin mund të kishim bërë më mirë në Kupat e Europës, por fakt është që na dënoi shumë mungesa e eksperiencës. Nëse do të shkonim në grupe, në ndeshjet në vijim do të kishim parë një Partizan më të pjekur. Është një proces rritjeje. Ndeshjet ndërkombëtare kërkojnë një lloj pjekurie dhe vetëbesimi, që e krijon duke e luajtur dhe jo thjesht në stërvitje. Kujt i druheni më shumë për titullin, Egnatias apo Tiranës? Kam pasur fjalë të mira për Egnatian vazhdimisht dhe më pëlqen mënyra se si e kanë bërë rritjen e tyre. Këtë vit janë mes pretendentëve. Unë nuk i druhem as Egnatias, as Tiranës. Unë mendoj se mënyra më e mirë për këta të rinj është që ta fitojnë 11-shen në fushë dhe jo që t’u jepet. Shihni rastin e Bintsukës, ishte në njëfarë mënyrë kalimtar, vinte nga huazimi në Kosovë, erdhi dhe tregoi se kishte potencial, përfitoi nga mungesa e Mbasë dhe i kaloi pritshmëritë. Tani është pjesë e Partizanit. Lojtarët duhet të punojnë pa ulur Kokën. Zekolli, Preka, Kote, Buxhelaj, Sembene, do të vijë momenti i tyre. Çfarë ndryshimi ka Partizani me Zekiçin në krye? Zekiçi sjell një eksperiencë të veten ndërkombëtare, e kemi pasur kundërshtar me Sherif Tiraspolin. Ka eksperiencë, pjekuri, komunikim dhe avantazhi i Zekiçit është edhe afërsia e traditave, karaktereve dhe motivitetit të Ballkanit, sepse duke qenë kroat, arrin ta kuptojë më mirë mentalitetin e shqiptarëve. Është më pranë në këtë aspekt dhe di të komunikojë më mirë. Po nis të shikohet edhe dora e tij. Në atë kohë jam interesuar shumë për pjesën shëndetësore të tij, për problemin që ka zemër dhe defribilatorin. Sigurisht, nëse do të vinte te Partizani, do ta bënte pasi të kishte kaluar të gjitha testet mjekësore më rigoroze, sepse jeta e një lojtari ka prioritet mbi gjithçka që mund të fitojë një klub. Nuk e di situatën e tij shëndetësore tani. Kam dëgjuar se e ka hequr defribilatorin. Nëse është e vërtetë dhe më thonë që ta marr tani, nuk e bëj, sepse gjëja e parë që do t’i them është: ‘Shëndeti është mbi të gjitha, jeta është e para dhe nuk sakrifikohet për asgjë’. A ndieni keqardhje që aventura e Ilir Dajës me Partizanin nuk shkoi siç pritej? Ilir Dajën nuk e kisha mik, e bëra mik nga puna. Fitova respektin kur e shihja si trajner, sidomos te Flamurtari e Skënderbeu dhe e bëra mik në marrëdhënien që patëm në punë, për mënyrën se si e shikon dhe përjeton futbollin. Përse kaq “e nxehtë” kjo verë? Nuk e di në detaje situatën e Telushit. Është marrë vetë presidenti me atë gjë. Telushi ishte kapiten i Partizanit, ndoshta me të drejtë kishte pretendimet e tij në lidhje me formacionin dhe më tepër. Unë si drejtor dua që në ekipin tim të kem 25 lojtarë që duan të jenë pjesë e 11- shes, por në radhë të parë dua lojtarë që t’i binden trajnerit me 100% dhe që të jenë të gatshëm të kontribuojnë qoftë edhe një minutë, sa për të vonuar lojën, nëse do të gjendemi në një situatë të tillë. Kjo nuk është aspak e vërtetë, pasi veç trajtimit, është lehtësisht e vërtetueshme që ne e kemi paguar. Në justifikimet e Matondos ishin ritualet dhe ne nuk e kemi penguar, ndryshe nga pretendimet e xhaxhait. Ne nuk pengojmë asnjë që të praktikojë besimin e tij fetar. Në planin njerëzor, është zhgënjim total. (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË!!) Kukësi Tirana 17 sht 2023 — (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË!!) Kukësi Tirana drejtpërdrejt 18 shtator 2023 2 sht 2023 — Bylis Ballsh Teuta Durrës transmetim i Tirana ... [[Sot>>]@] Dinamo Tirana Partizani Tirana transmetim i drejt 2023 — (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË)) Egnatia Kukësi drejtpërdrejt falas 29 maj Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6. ) KF Tirana (2. Skënderbeu Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 11 10 nën 2023 — [[[transmetim!! ]]##] Kukësi Tirana drejtpërdrejt falas 18 sh 2023 | Running Chores (TRANSMETO**) Egnatia Kukësi drejtpërdrejt falas (Transmetim ... KF Tirana vs FK Kukësi live score, H2H and lineups KF Tirana FK Kukësi live score (and video online live stream) starts on 23 Nov 2023 at 19:00 UTC time in Kategoria Superiore, Albania.


關於

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

會員

bottom of page